Optické kabely OEM

Nejprodávanější
1
8vl. 50/125 MM FO samonos.F8  MLT,MDPE
na dotaz
65,3 Kč54,0 Kč bez DPH
2
12vl. 9/125  DROP FTTx SM G.657A BLACK LSOH
na dotaz
31,5 Kč26,0 Kč bez DPH
3
Optická spojka LC multi mode duplex OM3
externí sklad
65,3 Kč54,0 Kč bez DPH
4
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
externí sklad
87,1 Kč72,0 Kč bez DPH
5
Kotva pro plochý kabel s max. 12vl, samosvorná
na dotaz
96,8 Kč80,0 Kč bez DPH
6
4vl. 50/125um Kabel gelový UNIV  LSOH
na dotaz
26,6 Kč22,0 Kč bez DPH
7
4vl. 09/125um kabel gelový UNIV 09/125um LSOH CLT
na dotaz
36,3 Kč30,0 Kč bez DPH
8
Průběžný závěs

Průběžný závěs

Kód:502710940713_a
na dotaz
354 Kč293 Kč bez DPH
9
Držák pro uchycení kotvy sloup/stěna
na dotaz
117 Kč96,6 Kč bez DPH
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:68 produktů
Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm
externí sklad

Pigtail optického vlákna ST 9/125 SM,1m,0,9mm

84,7 Kč70,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm
externí sklad

Pigtail optického vlákna SC 9/125 SM,1m,0,9mm

58,1 Kč48,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m
externí sklad

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC, single mode

58,1 Kč48,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm
externí sklad

Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125 SM,1m,0,9mm

75,0 Kč62,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
externí sklad

Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm

67,8 Kč56,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
externí sklad

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM,1m,0,9mm

77,4 Kč64,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,1m OM3
externí sklad

pigtail SC/PC 50/125 MM OM3simplex LSOH

82,3 Kč68,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
externí sklad

Pigtail optického vlákna LC 50/125MM,1m,0,9mm

99,2 Kč82,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
externí sklad

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3

87,1 Kč72,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM1m,0,9mm
externí sklad

Pigtail optického vlákna ST 62,5/125MM1m,0,9mm

55,7 Kč46,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm
externí sklad

Pigtail optického vlákna SC 62,5/125MM1m,0,9mm

89,5 Kč74,0 Kč bez DPH
Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm
externí sklad

Pigtail optického vlákna LC 62,5/125MM1m,0,9mm

77,4 Kč64,0 Kč bez DPH
Optická spojka ST single mode simplex
externí sklad

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty

38,7 Kč32,0 Kč bez DPH
Optická spojka ST multi mode simplex
externí sklad

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty

31,5 Kč26,0 Kč bez DPH
Optická spojka SC single mode simplex
externí sklad

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

36,3 Kč30,0 Kč bez DPH