Office 365 Business Premium Open 9F4-00003

Obrázek
Vaše cena s DPH3 799 Kč
Vaše cena bez DPH3 140 Kč
Dostupnost:
externí sklad
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně ve Dvoře Králové n.L.
úterý 2. června
Přepravní společností:
středa 3. června
Kód produktu810-9F4-00003_a
Kód výrobce (PN)
VýrobceMICROSOFT
Záruka12 měsíců
Popisek9F5-00003
PopisDiskuze
Office 365 Business Premium Open 9F4-00003

Parametry produktu:

Jedná se o roční předplatné v multilicenční smluvě programu Open licence. Tento produkt je také možné u nás zakoupit ve variantě na jeden měsíc a to v programu CSP (Cloud Solution Provider). Pro více inforamcí nám neváhejte napsat na: software@mepap.cz

Nejčastější otázky:

Co je to to program Microsoft CSP? - více zde

Co je to program Microsoft  Open licence? - více zde

Co produkt obsahuje?

WordExcelPowerPointOutlookOneNotePublisherSkype pro firmyAccess  Vždy budete mít nejnovější verze těchto aplikací
  • Zachyťte nápady, jak vám to nejlíp vyhovuje – pomocí klávesnice, pera nebo dotykové obrazovky.
  • Jednoduše formátujte informace v Excelu pomocí nástrojů, které rozpoznávají vaše zvyky a automaticky dokončují data.
  • Jednoduše vkládejte obsah ze souborů PDF a vytvářejte vlastní skvěle vypadající wordové dokumenty.
  • Budete moci vytvářet vlastní marketingové materiály, které odpovídají potřebám vaší značky a vašich zákazníků.
Ikona počítačů, tabletů a telefonů, přečtěte si o mobilních aplikacích Office 365 Office na počítačích, tabletech a telefonech

Vychutnejte si práci s plnými verzemi nainstalovaných aplikací Office na počítačích PC, Mac, tabletech se systémem Windows nebo Android™, zařízeních iPad® a většině mobilních zařízení. Každý uživatel si může nainstalovat Office na 5 počítačů PC nebo Mac, 5 tabletů (Windows, iPad a Android) a 5 telefonů.

Další parametry:

Ikona e-mailu a kalendářů, další informace o profesionálním e-mailu v Office 365 E-mail a kalendáře

Používejte profesionální e-mail ve známém prostředí Outlooku s mnoha funkcemi na svém stolním počítači nebo přes webový prohlížeč. Získejte 50GB poštovní schránku pro každého uživatele a posílejte přílohy až do velikosti 150 MB. 

 

Ikona ukládání a sdílení souborů, přečtěte si o spolupráci na souborech Office odkudkoliUkládání a sdílení souborů

OneDrive pro firmy nabízí 1 TB úložiště každému uživateli a přístup k dokumentům prakticky odkudkoliv. Můžete sdílet soubory s dalšími uživateli ve vaší organizaci i mimo ni, určovat, kdo může prohlížet a upravovat jednotlivé soubory, a jednoduše synchronizovat soubory s počítači PC nebo Mac a dalšími zařízeními. 

 

Ikona online konferencí, přečtěte si, jak Office 365 usnadňuje pořádání online schůzek a týmovou práciOnline konference

Pořádejte online schůzky se zvukem a videem s možností jednoduchého sdílení obrazovky a HD videokonferencí. 

 

Ikona Skypu, přečtěte si informace o online schůzkách a zasílání rychlých zpráv ve Skypu pro firmyZasílání rychlých zpráv a spojení se Skypem 

Spojte se s jinými uživateli Skypu pro firmy pomocí rychlých zpráv, hlasových hovorů a videohovorů a informujte je o svojí dostupnosti pomocí online stavu. Sdílejte informace o stavu, rychlé zprávy a hlasové hovory s uživateli Skypu. 

 

Ikona aplikace Microsoft Teams, další informace o pracovním prostoru Microsoft Teams pro chatováníChatovací pracovní prostor
Spojte svůj tým v pracovním prostoru Microsoft Teams pro Office 365, kde najdete pohromadě chat, obsah, osoby i nástroje, takže budete mít okamžitý přístup ke všemu potřebnému. 
 
Ikona Yammeru, přečtěte si, jak zůstat ve spojení s YammeremPodniková sociální síť

Software pro spolupráci Yammer a podnikové aplikace umožňují zaměstnancům, aby se spojili s těmi správnými lidmi, sdíleli informace v týmech a organizovali projekty tak, aby probíhaly rychleji. 

 

Ikona týmových webů, přečtěte si informace o vytvoření týmového webu určeného k uspořádání týmových dokumentůTýmové weby

Umožněte uživatelům snadné použití a sdílení dokumentů v základním 1TB úložišti a s dalšími 500 MB úložného prostoru pro každého. 

 

Ikona Office Online, přečtěte si o bezplatné verzi aplikací Office OnlineOffice Online

Vytvářejte a upravujte wordové, onenotové, powerpointové a excelové dokumenty v prohlížeči. 

 

Ikona správy práce – další informace o tom, jak zorganizovat tým s Microsoft PlanneremSpráva práce
V Planneru můžou vaše týmy jednoduše vytvářet nové plány, uspořádávat a přiřazovat úkoly, sdílet soubory, chatovat o pracovních záležitostech a získávat aktuální informace o průběhu prací. 
 
Ikona Swaye, přečtěte si informace o vytváření a sdílení interaktivních prezentací ve SwayiProfesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhů

Sway je nová aplikace Office 365, ve které můžete jednoduše vytvářet působivé interaktivní webové sestavy, prezentace, bulletiny, školení a další materiály, a to přímo na svém telefonu, tabletu nebo v prohlížeči. Swaye se snadno sdílejí a vypadají skvěle na každé obrazovce.

 

Ikona hledání, přečtěte si informace o zjišťování nových a hledání relevantních informací a lidí pomocí Office DelvuHledání a zjišťování

Buďte v obraze. Vyhledávání a objevování obsahu v Office 365 můžete provádět na základě individuálních přehledů. Office Delve je první prostředí, které využívá technologii Office Graph – kolekci analyzovaných signálů a postřehů odvozených z chování určitého uživatele a jeho vztahů k obsahu, tématům a kontaktům. 

Součástí všech plánů Office 365 pro firmy je:

Spolehlivost

Se smlouvou o úrovni služeb se zaručenou 99,9% dostupností a finanční zárukou můžete být klidní, protože máte jistotu, že služby jsou dostupné.

 

Ikona zabezpečení, přečtěte si informace o zabezpečení dat v Centru zabezpečení Office 365Zabezpečení

Špičkové bezpečnostní postupy s pěti úrovněmi zabezpečení a preventivním monitorováním uchovávají data zákazníků v bezpečí. 

 

Ikona ochrany osobních údajů, přečtěte si informace o ochraně osobních údajů v datech v Centru zabezpečení Office 365Ochrana osobních údajů

Data patří vám. My je uchováváme v bezpečí a chráníme vaše soukromí. 

 

Správa
Nasaďte a spravujte Office 365 ve svojí společnosti – a nemusíte být expert na IT. Uživatele můžete přidávat a odebírat v řádu minut.
 
Aktualizace
Nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům Office 365 se pravidelně posílají nové funkce.
 
Integrace služby Active Directory
Spravujte přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Využijte jednotné přihlašování a synchronizaci se službou Active Directory.
 
Ikona podpory, přečtěte si informace o možnostech podpory a funkcích Office 365Podpora
Podpora Microsoftu poskytuje telefonické a online odpovědi, zdroje s postupy a kontakty na ostatní zákazníky Office 365 při problémech s nastavením a potřebě rychlých oprav. 
 
Zdroj pro popis produktu je www.microsoft.com

 

VýrobceMICROSOFT
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: