Záruka spolehlivosti

Toshiba - Záruka spolehlivosti
AKCE platná od 1. dubna 2014 do 31. prosince 2014
podmínky akce zde.

Ve společnosti Toshiba našim notebookům zcela důvěřujeme. A když si nějaký koupíte, chceme, abyste tuto důvěru měli také. Proto všem našim zákazníkům poskytujeme záruku spolehlivosti – příslib, že vás naše produkty nenechají na holičkách.

Pokud vám notebook vypoví službu
do jednoho roku od zakoupení*, můžete si ho nechat zdarma opravit u společnosti Toshiba nebo v autorizovaném servisním středisku společnosti Toshiba. A vzhledem k tomu, že jsme si naší spolehlivostí naprosto jistí, dostanete taky zpět své peníze*.

krok 1. Kupte některý z notebooků
zařazených do této akce
krok 2. Zaregistrujte svůj nový notebook
do 30 dní od nákupu.
krok 3. Pokud nastane nepravděpodobná situace,
že se váš notebook porouchá, použijte tento formulář k získání bezplatné záruční opravy a vrácení peněz.Proč tak důvěřujeme svým notebookům?
Již více než 30 let stojíme v popředí elektronických inovací a vytváříme spolehlivé produkty, které vylepšují produktivitu v každé instalaci. Každý náš notebook navíc prochází testováním HALT (Highly Accelerated Life Testing), které simuluje tři roky používání. Standardy společnosti Toshiba splní pouze ty notebooky, které úspěšně projdou těmito přísnými testy.

*Podmínky
Podmínky si stáhněte zde. Podrobnosti o modelech, na které se vztahuje záruka spolehlivosti, naleznete zde. Data propagační akce: od 1. dubna 2014 do 31. prosince 2014. Pokud se podle Podmínek váš notebook porouchá do jednoho roku od zakoupení, máte nárok na bezplatnou opravu v rámci standardní záruky a na vrácení nákupní ceny. Nároky je možné uplatnit, pouze pokud jste notebook zaregistrovali do 30 dní od zakoupení. Tato propagační akce se vztahuje pouze na opravňující modely.