Kopírky Sharp

Toshiba dotikové notebooky
Toshiba počítače pro každodení práci
Toshiba pherní notebooky

Počítače pro domácnost
Počítače pro profesionály

Toshiba Satellite

Série univerzálních notebooků Satellite je určená pro široké spektrum využití, dají se využít v běžném domácím prostředí, hraní her, sledování filmů ale i k práci, to vše v kvalitním provedení Toshiba. Notebooky Satellite jsou poháněný výhradně kvalitními procesory z rodiny Intel® Core™, jsou dostupné v mnoha různých konfigurací, takže si vybere opravdu každý. Nabídka zde.

Toshiba Stallite Pro

Každý model řady Satellite Pro je navržen tak, aby si poradil se všemi situacemi při podnikání. Nabízí výkon, spolehlivost a snadné ovládání. Nabídka zde.

Toshiba Portrégé

NÍZKÁ HMOTNOST, VYSOKÁ ELEGANCE. Navrženy pro uživatele, kteří požadují k mobilní práci s počítačem jen to nejlepší. Nabídka zde.

Toshiba Qosmio

UMĚNÍ INTELIGENTNÍ ZÁBAVY. Umění inteligentní zábavy – řada Qosmio nabízí svým uživatelům koncepci "4 v1" zahrnující nejrůznějšítechnologie z oblasti televize, zvuku, DVD a výpočetní techniky a zároveň usnadňující přístup k domácí zábavě. Nabídka zde.

Toshiba Tecra

NOTEBOOKY URČENÉ K PROFESIONÁLNÍ PRÁCI. Notebooky Tecra jsou navrženy tak, aby vám umožnily efektivněji pracovat. Nabízejí vše, co může podnikatel-profesionál požadovat. Nabídka zde.

Toshiba originální příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO NOTEBOOKY. Optimalizujte své možnosti používání notebooků pomocí příslušenství pro notebooky a tablety Toshiba. Ať hledáte kufřík, externí monitor, rozšíření paměti nebo řešení dokování, společnost Toshiba nabízí příslušenství, které je to pravé pro váš notebook. Nabídka zde.